Яке є вібропресувальне обладнання?

Яке є вібропресувальне обладнання?

13.04.18 00:27 0 927

В даний час з особливою актуальністю постає питання підвищення економічної ефективності і якості в малоповерховому будівництві. Широке поширення в зв'язку з цим отримав такий сучасний тип будівельних матеріалів, як стінові блоки, для виробництва яких використовуються вібропреси. ТОВ «ВАСТ-СЕРВІС+» забезпечує комплексні поставки сучасного обладнання для вібропресування власного виробництва.

Призначення і область застосування

Вібропресс - це головна складова частина технологічного обладнання для вібропресування (vibrocompression equipment, оборудования для вибропрессования). Технологія вібропресування сьогодні широко застосовується для виробництва найрізноманітніших виробів з бетону. У тому числі вібропресувальне устаткування застосовується для виробництва:


  • будівельних блоків та цегли з бетону;

  • тротуарної плитки;

  • бортового (бордюрного) каменю;

  • штучного каменю;

  • інших видів виробів.

Таким чином, вібропрес для виробництва блоків та інших виробів може забезпечувати виготовлення матеріалів, що застосовуються в різних напрямках будівництва. Стінові блоки, одержувані за допомогою технології вібропресування, широко застосовується в котеджному і малоповерховому будівництві, забезпечуючи суттєві технологічні та функціональні переваги. Крім цього, вібропресувальне обладнання використовується для отримання високоякісної тротуарної плитки та інших виробів з високими якісними та естетичними характеристиками.

Переваги

Вібропресс для виробництва блоків та інших дрібноштучних виробів дозволяє забезпечувати виготовлення високоякісних будівельних матеріалів. Це досягається за рахунок вібраційного впливу на бетонну суміш, яка дозволяє:


  • збільшити щільність бетонної суміші;

  • надати бетонній суміші однорідної структури по всьому об'єму.

В результаті такої обробки вібропресувальне обладнання дозволяє отримувати будівельні блоки та тротуарну плитку з високими показниками міцності і довговічності, що відбивається на терміні служби будівельних конструкцій. Крім цього, сучасні вібропреси дають можливість налагодити серійне виробництво з використанням ефективних рішень в області автоматизації. Це дозволяє значно підвищити рентабельність і економічну ефективність виробництва.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ