Як вибрати колонки з сабвуфером для комп'ютера

Як вибрати колонки з сабвуфером для комп'ютера

16.04.18 09:54 0 660

Як і вибір більшості комплектуючих для ПК, вибір акустичної системи є досить суб'єктивним заняттям, так як крім обов'язкових технічних характеристик потрібно ще врахувати свої смаки й уподобання. Звичайна аудіосистема складається з декількох колонок (їх ще називають сателітами) і з одного сабвуфера, який, по суті, теж представляє із себе звичайну колонку, але здатну відтворювати низькочастотний звук, в той час як діапазон відтворюваних частот колонок є вищим. При цьому загальна потужність всіх сателітів може бути меншою, ніж потужність окремого сабвуфера. Далі, ми розглянемо основні моменти, на які треба звернути уваги при купівлі колонок для комп'ютера і розповість нам про них співробітник інтернет-магазину sven.dp.ua, в якому безпосередньо можна придбати якісні колонки для персонального комп'ютера ТМ Sven (колонки для компьютера Sven).

Особливості вибору колонок для ПК

Для того, щоб приступити до вибору акустичної системи для ПК, насамперед потрібно визначитися з її типом. Основні з них: 2.0, 2.1 і 5.1, де перша цифра вказує на кількість колонок, а друга - на наявність або відсутність сабвуфера. Не завжди доцільно купувати систему типу 5.1, виходячи тільки з кількості, адже, наприклад, для прослуховування музики цілком згодяться і прості колонки без сабвуфера (система 2.0), тому що найпоширеніші аудіофайли мають стерео-формат, а значить для їх відтворення достатньо тільки два виходів.

Якщо ж ви любите дивитися фільми в хорошій якості на великому екрані, то найбільш яскраву і повну якість звучання вам нададуть колонки формату 5.1. Певні колонки відповідатимуть за конкретні звукові доріжки, а правильне розташування всіх компонентів аудіосистеми повністю занурить вас в те, що відбувається на екрані. Геймер може задовольнятися 2.1 або 4.1-системою, її з лишком вистачатиме для комфортної гри. Взагалі, 5.1 формат розрахований швидше на людей, які професійно працюють зі звуком або для певних заходів. Середньостатистичний користувач отримає максимальну якість звучання і в більш простих типах аудіосистем.

Також важливо звернути увагу на такий параметр, як потужність колонок. Багато виробників вказують на своїх виробах потужність по стандарту P. M. P. O., однак більш точним буде параметр RMS, так як він показує усереднене значення і куди краще характеризує реальну якість звучання. У той час як P. M. P. O. орієнтується на максимальні відхилення в звучанні. В результаті потужність, зазначена на упаковці згідно P. M. P. O. буде значно (іноді навіть в рази) вищою, ніж її реальний показник.

Корпус більшості колонок виготовлений із пластику, але зустрічаються моделі з металевим (найчастіше алюмінієвим), дерев'яним або ДСП-корпусом. Якщо вас не влаштовує звичайний пластик, ви можете спробувати знайти аудіосистему з корпусом, виготовленим з дерева. Цей матеріал забезпечує найкраще звучання, але при цьому, такі колонки істотно дорожчі пластикових аналогів, так як собівартість їх виробництва значно вища. «Золотою» серединою може стати ДСП (або МДФ, як варіант), він дасть непогану ударостійкість та прийнятну якість звуку. А метал, як стверджують багато споживачів, робить звук «жорстким» і «неприродним», хоча вважається, що алюміній покращує передачу високих частот і зменшує резонанс. Крім того, алюмінієвий корпус знизить сумарну вагу колонок.

Також при виборі акустичної системи упевніться, що на вашому комп'ютері встановлена ​​хороша звукова карта. Для роботи з колонками типу 5.1 необхідний досить потужний звуковий контролер.

Ну і перш, ніж купувати вподобану модель, протестуйте її прямо в магазині. Попросіть продавця включити який-небудь музичний трек, фільм або навіть запустити відеогру (для перевірки колонки можна підключити до плеєра або навіть телефону). Краще на місці визначитися, чи подобається вам звук тих чи інших колонок, ніж пізніше переконатися в зворотному вже у себе вдома.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 4)
Наступна новина: Товарний бетон: ...

КОМЕНТАРІ