Активісти та експерти,які займаються внутрішньо переміщеними особами,можуть пройти навчання у Німеччині

Активісти та експерти,які займаються внутрішньо переміщеними особами,можуть пройти навчання у Німеччині

06.05.18 14:32 0 604
Активісти та експерти, які займаються інтеграцією внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади, можуть пройти навчання у Німеччині.

Проект організований Міжнародним центром перспективних досліджень у співпраці з Cultural Vistas (Німеччина) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

13 учасників з різних регіонів України, які будуть обрані на основі конкурсного відбору, відвідають шестиденний навчальний тренінг у м. Берлін та отримають змогу вдосконалити навички з стимулювання інтеграції переселенців у приймаючі громади.

Учасники програми отримають змогу ознайомитись з досвідом німецьких колег в питаннях подолання несприйняття, стереотипів, непорозумінь та розробити свої власні рішення щодо покращення інтеграції ВПО у відповідності до українського контексту. Крім того, навчальна програма передбачає вивчення німецької моделі возз'єднання 1990-1991 рр. та імплементацію рішень, які були направлені на об'єднання двох соціо-політичних культур (Східна та Західна Німеччина) тих часів.

Термін проходження навчання в Німеччині: вересень 2018 р.

Після повернення до своїх громад в Україні учасники повинні будуть організувати заходи з залученням ВПО та представників приймаючих громад задля обговорення набутого досвіду та пошуку шляхів подолання викликів, з якими стикаються ВПО в Україні.

Мова тренінгів: англійська, німецька. Синхронний переклад на українську забезпечується.

Транспортні витрати, а також витрати на проживання покриваються організаторами програми.

Для участі в проекті необхідно:

* бути залученим до процесу інтеграції ВПО у місцеві громади; брати участь у проектах, спрямованих на покращення інтеграції ВПО; активно цікавитись та досліджувати дану тематику; прагнути покращити ситуацію з взаємодією ВПО та приймаючими громадами в Україні;

* володіти англійською мовою на базовому розмовному рівні;

* мати діючий біометричний закордонний паспорт. В іншому випадку – учасник матиме самостійно пройти процедуру отримання візи до Німеччини;

* надіслати резюме та мотиваційний лист з обґрунтуванням Вашої зацікавленості у програмі та описом відповідного досвіду на адресу електронної пошти office@icps.com.ua

Обмеження щодо участі в програмі: учасниками проекту не можуть бути державні службовці та представники місцевої влади.

Кінцевий термін подачі заявок: 4 червня 2018 р.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 12 команд з військових та ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ