Команда Тернопільського «Інваспорту» здобула перемогу на чемпіонаті України з футболу серед спортсменів з вадами слуху

08.05.18 10:36 0 639
Чемпіонат України з футболу (зона «В») серед спортсменів з вадами слуху провели у селі Кам'яниця Закарпатської області, на місцевому стадіоні «Камелот». Команда Тернопільського центру «Інваспорт» виборала на цьому турнірі перше місце. Пiдготував спортсменів до змагань граючий тренер МСУМК Мирослав Танчик.

Загалом, місця у змаганнях зони «В» розподілились так: 1 місце – Тернопільська область, 2 місце – Івано-Франківська область, 3 місце – Рівненська область, 4 місце – Закарпатська область, 5 місце – Львівська область, 6 місце – Волинська область. В результаті наша команда вийшла у фінал чемпіонату України з футболу серед спортсменів з вадами слуху, зазначили в управлiннi фізичної культуи та спорту Тернопільської ОДА.