Якими темпами іде реконструкція під Центр реабілітації інвалідів та учасників АТО перевірив 8 травня, голова ОДА Ігор Гундич.
— «Основні роботи вже провели на цокольному та першому поверхах, переходять на внутрішні ремонти кімнат та лікувальних кабінетів. Для нас, як однієї з найбільш мілітаризованих областей, важливо перетворити старий об'єкт на сучасний Центр реабілітації інвалідів та учасників АТО із відкритим простором для бійців – "Будинком ветерана"», – зазначив Ігор Гундич.
На у Центрі вертебрології працює 56 осіб.
Роботи тривають на усіх 5 поверхах. Проводяться внутрішні мережі – електроенергії, опалення, постачання води та каналізації. Завершили фасад та влаштування покрівлі. На балконах тривають підготовчі роботи під влаштування плитки.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Житомиряни приєднались до ...
Наступна новина: Чернігів відзначає День ...
The Courage to Pause: Why Slowing Down Is the New ...
Особенности эксплуатации китайских электромобилей с GB/T в Украине
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка