Чернігівські педагоги приєдналися до міжнародної освітньої програми "Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття"

Чернігівські педагоги приєдналися до міжнародної освітньої програми "Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття"

16.05.18 08:39 0 678
Школа без нудних уроків, зайвого менторства, традиційних викликів до дошки та довжелезних батьківських зборів. Натомість з навчальними лайф-хаками, креативним викладанням предметів, дружньою атмосферою та спільними захоплюючими сімейними заходами. Саме такими можуть бути вже невдовзі чернігівські школи!

Чернігів став третім українським містом, яке приєдналося до міжнародної освітньої програми позитивного розвитку LionsQuest "Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття".

Минулого тижня в обласному центрі відбулася низка тренінгів для вчителів, під час яких вони навчалися тому, як допомогти школярам опанувати навички емоційного контролю, приймати відповідальні рішення, визначати позитивну мету, вести здоровий спосіб життя без хуліганства, наркотиків і насильства.

Як зазначила сеньйор-тренер LionsQuest Дайва Шукітє (Литва), основна мета програми – дати дорослим інструмент, який допоможе дитині стати здоровою, здібною і з сильним характером. Особливістю комплексу LionsQuest є збалансовані академічне, соціальне, емоційне і етичне навчання в цілісному підході до освіти підлітків.

Під час занять з учителями працювали досвідчені тренери, які не лише пройшли відповідну підготовку, а й самі ефективно застосовують у педагогічній практиці методики програми LionsQuest "Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття".

Тренінги LionsQuest відбуваються у формі воркшопу, що передбачає динамічність заходу, високу інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність учасників.

Програма LionsQuest впроваджується понад 30 років у більше, ніж 100 країнах світу, зокрема, в США, Канаді, Японії, всіх країнах ЄС. Причому в багатьох країнах вона є обов'язковою для педагогів, а в деяких навіть платною.

Україна включилася в освоєння міжнародної освітньої програми позитивного розвитку півтора року тому. Тренінги з соціальних та емоційних компетенцій вже відбулись у Києві та Львові.

До речі, в Чернігові у навчанні взяли участь не лише шкільні вчителі, а й методисти і працівники міського управління освіти на чолі з його керівником Василем Білогурою.

«Комплекс LionsQuest особливо актуальний в плані реалізації концепції Нової української школи, адже вона передбачає не лише надання сучасної якісної освіти, а й формування у дітей соціальних компетенцій, виховання їх відповідальними і активними громадянами.

Для цього, в першу чергу, компетентними мають бути самі освітяни. Ці тренінги допомогли вдосконалити навички командної роботи, ефективної взаємодії та обміну професійним досвідом», - підкреслив Василь Білогура.

Читайте також:Першокласники Чернігова навчатимуться по-новому

За інформацією управління освіти Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ