Завершився особистий чемпіонат Тернопільської області з шашок-64 серед спортсменів з інвалідністю

23.05.18 09:02 0 431
Зал спортклубу Тернопільського «Інваспорту» на проспекті Злуки, в колишньому кінотеатрі імені Олександра Довженка, вже давно став рідною домівкою для спортсменів з інвалідністю. Саме там впродовж двох днів і тривав особистий чемпіонат Тернопільської області з шашок-64.

У змаганнях взяли участь 35 чоловіків та жінок. Серед спортсменів з вадами слуху переможцем став Хомяк Назар, на другому місці Рій Олександр, на третьому - Калита Вадим; серед спортсменів з ураженням опорно рухового апарату: І місце посів Кушнір Степан, друге - Стукало Денис, третє - Невожай Анатолій, серед спортсменів з вадами зору: І місце - Яськів Петро, ІІ місце - Мандзій Микола, ІІІ місце - Котик Богдан.

Серед жінок перемогу здобула Хримко Мар'яна, друге місце посіла Маланій Ліля, третє - Островська Юля.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами, зазначили в управлінні фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Попередня новина: Старт ЗНО-2018: явка ...
Наступна новина: Під час фестивалю духовної ...