Тернополяни привезли три бронзових нагороди із чемпіонату Європи з боксу серед школярів

02.06.18 14:36 0 759
320 спортсменів із 27 країн стали учасниками чемпіонату Європи з боксу серед школярів, який днями завершився у місті Албена (Болгарія). У складі збірної України на цих змаганнях виступали і тернополяни - вихованці відділення боксу КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби. В результаті наші спортсмени здобули три бронзові медалі.

Відтак, Каріне Айрапетян була третьою у ваговій категорії 70 кг серед дівчат, Вадим Максимович посів третє місце у ваговій категорії 72 кг, а Максим Кармаліта – у ваговій категорії 43 кг серед хлопців. Готувала спортсменів до змагань бригада тренерів у складі: Руслан Фірман, Григорій Шмігель, Роман Діткун та Володимир Шнуровський.

Додамо, що загалом українська збірна здобула на чемпіонаті Європи з боксу серед школярів 19 нагород, серед яких 5 срібних та 14 бронзових медалей.