10 порад як правильно вибрати стоматолога

10 порад як правильно вибрати стоматолога

14.06.18 15:08 0 6747

Кожна людина рано чи пізно стикається з проблемою із своїми зубами. Саме тому питання: "Як вибрати стоматолога?" є актуальним для кожного. Далі, ми розглянемо 10 порад як це зробити і дасть їх нам Петров Іван Миколайович - стоматолог-ортопед, лікар клініки сучасної стоматології в Москві (стоматологии в Москве) ЮЗАО: elite-dent.ru.

Порада 1

Перш за все потрібно вибирати лікаря, а не клініку, звертаючи особливу увагу на кваліфікацію і досвід фахівця. Зараз на ринку стоматологічних послуг величезна кількість клінік, є дуже великі, і маленькі, і середні, але в кінцевому підсумку, якість стоматологічної послуги залежить від майстерності і знань конкретного стоматолога.

Плануйте співпрацю з ним на довгі роки. Лікар, спостерігаючи пацієнта тривалий час, бачачи результати своєї попередньої роботи, може досконально розібратися в проблемах пацієнта, вибрати оптимальні методики лікування, і просто підтримувати дружні довірчі відносини. І візит до стоматолога буде для вас цілком приємною подією.

Порада 2

Добре якщо лікар володіє декількома стоматологічними спеціальностями: терапією, хірургією або протезуванням. Він відразу орієнтується на кінцевий результат, тобто на відновлення функції і естетики зубощелепної системи. При необхідності він направить вас до вузького спеціаліста.

Порада 3

Попросіть лікаря докладно розповісти про стан ваших зубів, надати детальний план лікування, пояснити значення рентгенівських знімків, зробити фотографії зубних рядів.

Порада 4

Обговоріть з лікарем все можливі варіанти лікування, навіть ті, які недоступні в даній клініці в даний момент. Безперечно, підвищення медичної культури, так званого стоматологічного IQ, дозволяє пацієнтам уникнути багатьох неприємностей, пов'язаних з отриманням стоматологічних послуг.

Порада 5

Іноді, в складних випадках, що вимагають застосування дорогих методик лікування, можна порадитися з різними лікарями. Поцікавтеся чи можна що-небудь здешевити в представленому плані лікування і на чому не можна економити.

Порада 6

Занадто дешеві ціни повинні вас насторожити. Справа в тому що певна методика, або технологія коштує певну суму грошей, лікар охочіше заощадить на матеріалах, інструментах, освітніх курсах і семінарах, ніж на своїй зарплаті. Оптимальне поєднання передових, науково обґрунтованих методик, доступних при цьому для більшості пацієнтів, є, на мою думку, найкращим варіантом.

Порада 7

10-15 річна гарантія повинна вас насторожити. Лікар повинен гарантувати повне обстеження і точне виконання всіх необхідних маніпуляцій, передбачених використовуваною методикою. Насправді термін служби стоматологічних реставрацій залежить не тільки від роботи лікаря і зубних техніків, а й від того, наскільки ретельно пацієнт виконує рекомендації лікаря по догляду за зубами, наскільки регулярно приходить на профілактичні та гігієнічні процедури.

Порада 8

Деякі методики лікування, наприклад, імплантація, косметична стоматологія, лікування кореневих каналів і захворювань ясен вимагають від фахівця особливих знань і великого досвіду. Чи не кожен лікар може виконати таке лікування на належному уровне. Я переконаний, що сучасна стоматологія повинна базуватися на загальноприйнятих у світовій практиці і науково-обгрунтованих принципах.

На жаль, в нашій дійсності зустрічаються ще такі атрибути старої, ще радянської епохи, як штамповано-паяні коронки,миш'як і пломби з цементу і т.д. У своїй практиці я давно відмовився від застарілих методик, які, підкуповуючи дешевизною, не тільки не задовольняють естетичним вимогам клієнтів, але можуть навіть завдати шкоди здоров'ю.

Порада 9

Лікування та реставрація зубів - це як говориться тільки половина роботи лікаря. Інша половина - профілактика, попередження стоматологічних захворювань. На мій погляд, просвітницька робота, пропаганда медичних знань і здорового способу життя обов'язок кожного лікаря.

Порада 10

І на закінчення, хотілося б сказати що співпраця лікаря і пацієнта, спільні зусилля, спрямовані на боротьбу з хворобою визначають досягнення бажаного результату.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 62)

КОМЕНТАРІ