Тернопільські легкоатлети здобули одне «срібло» і дві «бронзи» чемпіонату України у Бахмуті

11.07.18 10:08 0 558
З п'яти легкоатлетів Тернопільщини, які брали участь на Чемпіонаті України серед молоді, що 7-8 липня тривав у місті Бахмут на Донеччині, троє повернулись додому з медалями. Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, подолавши планку на висоті 175 см, срібною призеркою турніру стала вихованка ДЮСШ Тернопільського району Христина Стефанишина.

Дві бронзові нагороди вибороли представники обласної ШВСМ. Вихованка Зборівської ДЮСШ Оксана Більчак посіла третє місце в бігу на 800 м з часом 2.08,57 сек., зазначили в обласному управлiннi фiзичної культури та спорту.

Іван Карюк з результатом 16.93 м став бронзовим призером у штовханні ядра. Також в штовханні ядра Олександр Шилівський - представник ОДЮСШ з літніх видів спорту з результатом 16.31 м був п'ятим, і Олександр Хома (ДЮСШ Тернопільського району), стрибнувши в висоту на 195 см – сьомим.

Попередня новина: Чернігів: 10 липня ...
Наступна новина: В Житомирській області ...