Вчителі Коростишівського району, які навчатимуть першокласників з 1 вересня 2018 року, успішно пройшли дистанційний курс навчання на сайті студії онлайн-освіти EdEra та завершили навчання у формі очних тренінгових курсів. Учасники тренінгу опрацьовували Державний стандарт початкової освіти, типові програми, питання педагогіки партнерства, організації ефективного і безпечного освітнього середовища, інклюзії, критичного мислення, оцінювання майбутніх першокласників, розробляли тематичний тиждень і тематичний день, орієнтовний розклад уроків для 1 класу, план інтегрованого уроку.
Дискутували, презентували, аналізували, робили висновки. Кожне заняття було надзвичайно цікавим та творчим, активна участь педагогів сприяла підвищенню професійної майстерності.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопільська веслувальниця ...
Наступна новина: На Житомирщині 21 липня ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим