Тернопільські легкоатлети Наталя та Іван Стребкови здобули «золото»,«срібло» та «бронзу» чемпіонату України

24.07.18 10:44 0 599
Три нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих, який відбувся 18-21 липня в Луцьку, здобули тернополяни Наталія та Іван Стребкови. Так, Наталя впевнено перемогла у бігу на 3 000 м з перешкодами. Не залишивши суперницям жодних шансів, спортсменка подолала дистанцію за 10.05,16 сек і завоювала золоту нагороду, а в бігу на 5 000 м з результатом 16.04,02 сек стала бронзовою призеркою, - інформує Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

Іван Стребков у бігу на дистанції 5 000 м, зупинивши хронометр на позначці 14.09,11 сек, виборов срібну медаль, а на 10 000 м – посів четверте місце (29,41,48 сек). Відтак, у медальній скарбничці подружжя – одна золота, одна срібна і одна бронзова нагороди чемпіонату України. Тренуються талановиті бігуни в тренерів Ігоря Сташка та Олександра Степанюка (ШВСМ, ФСТ «Динамо»), Наталя – випускця ТНПУ імені В.Гнатюка.

Також вдало виступили у Луцьку і молоді тернопільські легкоатлети. Так, Іван Карюк (тренери Іван Чуба, Михайло Васірук, ШВСМ, ТНПУ імені В.Гнатюка), встановивши особисте досягнення в штовханні ядра - 17.13 м, зайняв четверте місце. Христина Стефанишина (тренер Євген Кармелюк, ДЮСШ Тернопільського району, ТНПУ імені В.Гнатюка), стрибнувши у висоту на 175 см, стала шостою, а Оксана Більчак (тренери Ольга Стефанишина, Володимир Небельський, ШВСМ, ТНПУ імені В.Гнатюка) в боротьбі з найкращими бігунками України у фінальному забігу на 800 м з часом 2.09,10 сек зайняла сьоме місце.

Також треба відзначити Руслана Даньківа (тренер Стефанишина Ольга, ФСТ «Динамо»), який в бігу на 800 м, покращивши свій результат – 1 51,54 сек, в фінальному забігу став восьмим.