Боксерки з Тернополя Юлія Деденко та Каріне Айрапетян здобули "золото" на Кубку України

19.08.18 12:54 0 659
В смт. Чемерівці на Хмельниччині пройшов Кубок України з боксу серед жінок - відбірковий до чемпіонату світу та Всеукраїнський відкритий турнір серед жінок. Участь у змаганнях взяли майже 160 спортсменок з України, а також гості з Молдови та Литви. Тернопільську область успішно представили Каріне Айрапетян з КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби (відділення боксу) та Юлія Деденко з обласної ДЮСШ з літніх видів спорту.

Юлія у віковій групі «молодь» (69 кг), у фінальному двобої впевнено перемогла призерку чемпіонату України з міста Києва, стала чемпіонкою і здобула золоту нагороду. У віковій групі «дівчата» Каріне (70 кг), яка у фінальному поєдинку здолала суперницю з Хмельниччини, також стала чемпіонкою змагань.

Тренуються спортсменки під керівництвом тренерів-викладачів Руслана Фірмана, Анатолія Фірмана та тренера з фізпідготовки Олександра Іванова.

Попередня новина: В Житомирській області у ...
Наступна новина: Архітектори Житомирщини ...