На Тернопіллі до початку навчального року футбольний майданчик зі штучним покриттям відкриють у Лановецькій ЗОШ

На Тернопіллі до початку навчального року футбольний майданчик зі штучним покриттям відкриють у Лановецькій ЗОШ

24.08.18 10:49 0 213
Новий, сучасний та комфортний футбольний майданчик зі штучним покриттям уже найближчим часом зможуть випробувати юні футболісти Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Підрядники обіцяють, що до початку навчального року роботи із встановлення штучного покриття та нанесення розмітки на футбольному полі завершать.

З ними, перебуваючи у робочій поїздці в Лановецькому районі, поспілкувався голова облдержадміністрації Степан Барна.

"На даний майданчик розміром 42 м * 20 м з Державного фонду регіонального розвитку в грудні 2017 року було виділено 750 тис. грн. Ще 682 тис. грн. на умовах співфінансування було виділено з місцевого бюджету. Держава активно підтримує розвиток спортивної галузі та фінансує відновлення та будівництво спортивної інфраструктури. Бо якщо ми хочемо сильну націю, то перш за все маємо приділяти увагу її здоров'ю. Тому у даний час в області ведуться роботи ще на кількох таких аналогічних об'єктах", - зауважив Степан Барна.

Нагадаємо, будівництво футбольних полів зі штучним покриттям здійснюється за бюджетною програмою "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України" та за рахунок місцевого бюджету. Орієнтовна вартість одного об'єкта - 1,5 млн. грн.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ