На Житомирщині 1237 класів отримали набори LEGO для навчання першокласників

На Житомирщині 1237 класів отримали набори LEGO для навчання першокласників

28.08.18 13:18 0 181
Набори «Шість цеглинок» та «LEGO Play Box», які у новому навчальному році використовуватимуть першокласники, отримали 1237 класів Житомирщини. Це всі перші класи 682 навчальних закладів області, які подали заявки на безкоштовне одержання наборів від The LEGO Foundation.

Про це повідомила 27 серпня, начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук.

— «Відповідно до заявок 682 навчальних закладів районів, міст та громад області всі перші класи – а це 1237 класів – отримали набори «Шість цеглинок» та «LEGO Play Box». І вже з наступного тижня вчителі навчатимуть першокласників за стандартами Нової української школи, використовуючи ігрові набори та конструктори LEGO», – зазначила Лариса Шевчук. —

Житомирщина одна із перших областей в Україні, яка влітку безкоштовно отримала понад 15 тис. комплектів для кожного першокласника та більше 1,2 тис. наборів LEGO для класів. Всі ігрові набори були доставлені до районів, міст, ОТГ області відповідно до кількості перших класів та учнів, які навчатимуться у НУШ.

Використовуючи LEGO, вчителі зможуть застосовувати різні пошукові методи, стимулюватимуть дітей до навчання у більш цікавий спосіб. Ігрові набори дозволять краще тренувати пам'ять, розвивати моторику, логічне та творче мислення.

Крім цього, за інформацією Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у серпні завершились тренінги для вчителів пілотних класів 2018/2019 року, регіональних тренерів Нової української школи з впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання.

Так, навчання пройшли понад 2 тисячі вчителів навчальних закладів Житомирщини, серед яких близько 1100 вчителів перших класів, 860 вчителів англійської мови, 50 – німецької та 30 – французької, які навчатимуть першокласників у цьому навчальному році.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопілля: міжнародний ...
Наступна новина: Коли і як святкуватимуть ...

КОМЕНТАРІ