Переваги кухні на замовлення

Переваги кухні на замовлення

29.08.18 23:49 0 607

Досить складно придбати меблі від різних виробників і поєднати все покупки в одній гармонійній композиції. Занадто часто предмети інтер'єру не підходять один до одного: яскраві і помітні речі відволікають увагу від скромної обстановки, а оригінальні столи і стільці надто виділяються на загальному тлі. Таким чином, в створеному інтер'єрі виникає різнобій, початкова творча задумка власника здається невиразною і малоцікавою, дорогі меблі виглядає вульгарно або, навпаки, занадто сіро.

При індивідуальному виробництві меблів для кухні всі аспекти меблевого дизайну вирішуються у взаємозв'язку з уже існуючою плануванням приміщення, кольоровою гамою декору та обраної стилістикою. Давайте розглянемо основні переваги індивідуальних меблів для кухні і розповість нам про них співробітник студії кухонь "Фабрика", в якій безпосредньо можна замовити кухню на заказ в Харкові.

Кухня на замовлення має наступні переваги:

  • всі предмети виконані в одній колірній гамі, виглядають акуратно, ретельно оброблені;
  • створення спеціально під пропорції приміщення, монтаж без будь-яких зазорів або непотрібних виступів, економія вільного простору;
  • при створенні індивідуального проекту виробник прораховує розташування джерел електроенергії, світильників, вентиляційних решіток. Вам не доведеться спішно вирізати в стіні шафки отвір, щоб отримати доступ до розетки;
  • нарешті, вагома перевага замовлення кухні єдиним комплектом - це зручність для покупців. Ви отримуєте повний набір потрібних меблів разом і можете сміливо приступати до приємних пошуків всіляких дрібниць: порцелянового посуду, скатертин, столових приладів, замість того щоб прискіпливо вивчати асортимент меблевих магазинів і турбуватися про доставку і монтажі важких шаф і дерев'яних панелей.

Кухня Вашої мрії з'явиться на екрані комп'ютера

Для проектованої кухні під замовлення плюсом є використання сучасних програм, що дозволяють миттєво продемонструвати клієнту, як буде виглядати подобаються йому інтер'єр. За допомогою декількох кліків мишею дизайнер легко змінить відтінки меблів, її розмір і форму, пересуне предмети на кілька метрів або скомпонує їх відповідно до побажань замовника.

Незважаючи на всі переваги кухні під замовлення, деякі клієнти не можуть зважитися на подібну покупку, побоюючись, що ціна за індивідуальну розробку дизайну виявиться надмірною. На практиці кожен витрачений на даний проект рубль повністю виправдовує себе, так як персонально виготовлена кухня виявляється набагато привабливіше і зручніше, ніж типовий гарнітур. Для тих відвідувачів меблевих салонів, хто хоч раз бачив на власні очі кухні на замовлення, плюси такого вибору стають безперечними.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 47)
Наступна новина: Имплантация зубов - ...

КОМЕНТАРІ