Чернігів: Ремонти шкіл до нового навчального року: вікна,санвузли,футбольні майданчики.

Чернігів: Ремонти шкіл до нового навчального року: вікна,санвузли,футбольні майданчики.

30.08.18 08:07 0 174
Завершується підготовка шкіл міста до старту 2018/2019 навчального року.

«Поточні ремонти у рамках підготовки до нового навчального року проведені у кожному навчальному закладі. Їх формат та потреба визначались адміністрацією шкіл, спільно із батьківськими комітетами», - повідомив начальник Управління освіти міської ради Василь Білогура.

По всіх школах, де цього року планували встановлення енергоефективних вікон, ці роботи вже завершено.

Для прикладу, у спеціалізованій школі №1 замінено 20 вікон.

У будівлі також завершується поточний ремонт коридору на 1 поверсі - відремонтовані стіни, замінені двері, закріплена підвісна стеля. На завершальній стадії ремонт та відновлення 4-х санвузлів, які не функціонували із 1987 року. Не всі роботи завершені, втім підрядник обіцяє впоратись до 1 вересня.

Ще раніше замінено внутрішні та зовнішні каналізаційні мереж. А поряд із спортивною залою облаштували роздягальні для хлопців та дівчат. Відремонтовані службові приміщення для працівників їдальні.

У внутрішньому дворі школи №1 триває облаштування футбольного майданчика зі штучним покриттям. До речі, подібні будують також у школах №№ 12 та 35.

Вартість об'єкту –1,49 млн грн, фінансуються 50/50 з державного та місцевого бюджетів.

Будівництво футбольних майданчиків мають завершити до кінця серпня. На фінішній прямій роботи у школах №№ 1 та 35. У школі №12 до 1 вересня не встигнуть виконати. Причина –у процесі облаштування основи виявили глину, яка не пропускатиме воду. Відтак додатково замовлено проект на виконання дренажу на цій ділянці. Тож завершать будівництво майданчика на місяць пізніше.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ