Житомирщина займає 3 місце в Україні за кількістю дітей,охоплених різними формами дошкільної освіти

Житомирщина займає 3 місце в Україні за кількістю дітей,охоплених різними формами дошкільної освіти

30.08.18 09:45 0 203
На Житомирщині 51 200 дітей, охоплених різними формами дошкільної освіти. За цим показником область займає 3 місце в Україні.

Про це зазначила начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук 28 серпня, під час підсумкової колегії працівників освіти.

— «На у нас в області 51200 дітей, охоплених різними формами дошкільної освіти – це 3 місце в Україні, з них 46800 дітей навчається у загальноосвітніх дошкільних закладах. На 100 місць – 116 дітей. Це непоганий показник. В області 686 закладів дошкільної освіти», – зазначила Лариса Шевчук.

За її словами, у минулому навчальному році 31 дошкільний навчальний заклад мав інклюзивне навчання. Тут було створено 42 інклюзивні групи, де навчалося на інклюзії 57 дітей. На набір дітей триває.

— «Питання дошкільної освіти переклали на місцеву владу. І вона має зрозуміти, що надважливий чинник у розвитку дитини, тому на неї потрібно звертати особливу увагу. З 2019 року планується нова освітня субвенція для дитячих садочків на інклюзивну освіту, що дасть змогу збільшити кількість дітей на інклюзії саме у дошкільний період. Це дуже важливо, оскільки саме у цьому віці дитина вчиться комунікувати з іншими дітьми, працювати у команді, і потім їй набагато легше іти на інклюзивне навчання у школу, тому що вона звична до такого середовища. І для найкращого результату в інклюзивній освіті має бути ось ця послідовність», – наголосила Лариса Шевчук.

У 2018 році в області створено додатково 476 нових місць у садочках. Відновили роботу 2 садочків у м. Житомир та м. Новоград-Волинський. Будується ще 3 дитячі садочки у Зарічанах, Бердичеві та Житомирі.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: 105 проектів ...
Наступна новина: Советы по выбору правильной ...

КОМЕНТАРІ