Нові природничі та математичні кабінети для школярів створюються на Житомирщині

Нові природничі та математичні кабінети для школярів створюються на Житомирщині

30.08.18 10:02 0 215
За кілька днів розпочинається новий навчальний рік, який цього року несе багато змін в українській школі. Це якісно новий підхід до навчання першокласників, створення для них класів відповідно до вимог НУШ, сучасні ремонти шкіл, облаштування мультимедійних бібліотек, створення математичних та природничих кабінетів, в яких буде цікаво та приємно навчатися.

Так по всій Житомирській області завершуються ремонтні роботи в закладах освіти. Особливу увагу приділяли ремонтам кабінетів математики, хімії, фізики, географії та біології.

Адже за ініціативи голови облдержадміністрації Ігоря Гундича були розроблені типові проекти класів природничих та математичних наук для опорних шкіл. До таких кабінетів є певні вимоги: світлий тон стін в приміщенні, якісне освітлення, сучасні меблі та обладнання для наочного навчання учнів.

Ремонти кабінетів вже завершили в Городницькій ЗОШ, Пулинській ЗОШ, Романівській гімназії, Ружинській гімназії, Новоборівській гімназії, Овруцькій та Ємільчтнській ЗОШ. У деяких школах області ще тривають активні роботи з облаштування таких класів, аби вже найближчим часом учні змогли отримувати знання в оновлених кабінетах.

В Овруцькому районі в Нововелідницькій школі зробили ремонт у кабінеті фізики відповідно до вимог облаштування кабінетів природничо-математичного циклу.

У Ружинській гімназії вже відремонтували два кабінети: хімії та географії. Там пофарбували стіни світло-зелений колір, зробили нове освітлення, змінили покриття підлоги. Вже чекають на доставку нових меблів до цих класів.

Ось так проводили ремонт кабінету біології в Романівській гімназії, щоб створити комфортне приміщення для навчання школярів.

На завершальному етапі кабінет математики в Гришковецькій гімназії, кабінети математики та біології в Райгородоцькій ЗОШ Бердичівського району.

У Новоборівському ліцеї вже відремонтували кабінет географії, оновили освітлення.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ