На Житомирщині готуються до написання фінальної версії Стратегії розвитку туризму до 2030 року

На Житомирщині готуються до написання фінальної версії Стратегії розвитку туризму до 2030 року

12.09.18 12:45 0 192
Клуб Амбасадорів Житомирщини, Школа гідів, гаряча туристична лінія, запуск туристичних маршрутів області та багато іншого – все це планують реалізувати на Житомирщині найближчим часом.

Житомирський туристичний інформаційний центр 11 вересня, провів чергову стратегічну сесію перед написанням Стратегії розвитку туризму Житомирщини до 2030.

Участь у зустрічі взяли представники Агенції регіонального розвитку, Ветеранського братства, туристичних агенцій та ГО «Житомирська туристична асоціація».

Учасники зустрічі шукали туристичні продукти, які б були цікаві для потенційних туристів, та майбутні проекти, які будуть реалізовані найближчим часом. Це Клуб Амбасадорів Житомирщини, Школа гідів, курси підвищення кваліфікації працівників ресторанно-готельного бізнесу, виготовлення інформаційно-туристичних табличок та вказівників.

Серед планів туристичного інформаційного центру до кінця року: запуск спеціалізованого туристичного сайту, який вже створений і перебуває у стані наповнення, розміщення інформаційної продукції про туристичні цікавинки регіону та календар подій на авто- та з/д вокзалах, реалізація туристичних маршрутів області через різні турагентства, запуск гарячої туристичної лінії, участь у туристичних форумах та виставках (у містах Полтава, Київ, Львів та Гомель) і написання фінальної версії Стратегії розвитку туризму.

Туристичний інформаційний центр відкритий для ідей та пропозицій як від туроператорів і бізнесу, так і від громадських організацій і жителів області.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Тернопіллі ...

КОМЕНТАРІ