Японські волонтери знайомляться зі східною Європою через Житомирщину

Японські волонтери знайомляться зі східною Європою через Житомирщину

12.09.18 13:51 0 232
11 вересня, в облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва області та представників Федерації жінок за мир у всьому світі Японії. Делегація іноземних волонтерів ознайомилася з Житомирською областю, культурою, людьми, надбаннями та досягненнями.

« ми приймаємо поважних гостей з декількох країн світу. Проте основна делегація з Японії. Головна мета для них – ознайомитися з комплексом питань, що стосується жіноцтва в Україні та області. Ми прагнемо почути закордонних гостей, вислухати їх досвід, пропозиції. Також обговоримо можливі варіанти нашої співпраці в майбутньому», - зазначив заступник голови ОДА Ярослав Лагута.

Під час зустрічі голова правління Федерації жінок за мир у всьому світі України Тетяна Коцеба окреслила три основних напрямки діяльності організації в Україні – діти, жінки, люди літнього віку та з особливими потребами.

Федерація жінок за мир у всьому світі представлена у 120 країнах світу. Волонтери працюють у 55 державах, допомагають жінкам, дітям. Японська делегація показала відеоролик про свою діяльність у світі. Іноземні волонтери вже працювали з біженцями в Україні.

«Ми в Україні з волонтерами – молоддю. Я переконана, що саме молоді з Японії потрібно побачити цю країну. Це нове покоління, яке буде продовжувати нашу роботу. Ми хочемо показати та навчити молодих волонтерів, щоб вони отримали досвід роботи не лише в Японії. Адже у нас не так багато знають про східну Європу, соціально-політичну ситуацію тут. Ми приїхали заради того, аби допомогти Україні, натомість вже багато чому навчилися у вас. Впевнена, що в майбутньому матимемо тісну та результативну взаємодію», - наголосила голова Федерації жінок за мир у всьому світі Японії Моріко Хорі.

Моріко Хорі також розповіла, що була вражена свого часу Україною, її історією, потрясіннями, які пережила країна. Тому впевнена, що молодь Японії обов'язково має відвідати нашу державу.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Тернополі на вул. ...
Наступна новина: В’ячеслав Кириленко під час ...

КОМЕНТАРІ