Домики для собак: А чи потрібні вони?

Домики для собак: А чи потрібні вони?

12.09.18 22:37 0 651

Серед власників зустрічаються ті, хто абсолютно не розуміють, для чого існують ті чи інші товари для собак. Вони, звичайно ж, згодні з тим, що корми потрібні, повідці і нашийники теж, а от користь будиночків для собак, здається їм вельми сумнівною. «Ну, навіщо нашим, які в більшості своїй живуть в міських квартирах, якісь там будиночки?» - кажуть деякі собаківники. - «Ось якби вони жили на вулиці, то їм би, звичайно, потрібна була, але справжня, яка і зігріє і від дощу вкриє, а адже ті, що продаються в бутиках для собак для цього абсолютно не підходять. Ну і для чого ж вони потрібні?». Спробуємо розібратися. До речі, якщо вам потрібен будиночок для собак - ось сайт, де його можна придбати за доступною ціною.

На вулиці будка для собаки безумовно потрібна

Мабуть, з висловленими міркуваннями важко не погодитися. Все дійсно саме так. Так для чого ж тоді виробники товарів для тварин роблять такі будиночки, а люди їх купують? Невже це всього-навсього баловство? Ні, ніяке це не розвага. І всьому є своє логічне пояснення. Безумовно, для людини буде цілком достатньо, якщо їм просто покладуть. Але хіба ж кожному з нас не хочеться, щоб була своя власна вже якщо не квартира, то хоча б кімната? Природно, хочеться. Так ось і нашим волохатим товаришам теж не завадив би власний затишний куточок, в якому можна було б спокійно полежати, сховавшись від суєти і яскравого світла. Ось для цього й потрібні будиночки для собак.

А коли в квартирі є будиночок для песика, то у вихованця буде свій затишний куточок?

«Але ж собакам ж головне завжди бути поруч з господарем. Їм не потрібно нікуди ховатися»- скажите Ви. Так, песики обожнюють своїх господарів, але це зовсім не означає, що їм не може хотітися усамітнення. Тим більше, що вони ж адже при цьому і не далеко, а зовсім поруч з господарем, і все також його охороняють. Адже і ми, наприклад, дуже любимо своїх батьків, і не переносимо самотність, але тим не менш вважаємо за краще не сидіти з ними в кімнаті, а піти в свою. Так що будиночки для собак - це річ дуже корисна, а зовсім не якесь не розвага. І такий власний куточок по можливості повинен бути у кожного вихованця.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 64)
Попередня новина: Коли потрібно зібрати ...
Наступна новина: Екіпірування для початківця ...

КОМЕНТАРІ