В Житомирській області ще 15 власників приватних сонячних станцій подали заяви до ОДА для отримання компенсації

В Житомирській області ще 15 власників приватних сонячних станцій подали заяви до ОДА для отримання компенсації

15.09.18 11:04 0 194
За ініціативи голови ОДА Ігоря Гундича на Житомирщині упродовж 2 років працює програма виплати компенсації з обласного бюджету за встановлення приватних сонячних станцій.

За цей час кожен із 75 власників станцій, що скористались програмою, отримали до 50 тис. грн відшкодування з обласного бюджету. І ще 15 жителів подали заяви до ОДА для отримання такої компенсації.

Така кількість встановлених сонячних станцій – а наразі їх 102 на Житомирщині – свідчить про розвиток альтернативної енергетики, що підтримується і за рахунок обласної програми енергоефективності.

За інформацією департаменту регіонального розвитку ОДА, на розгляд комісії надійшло 15 нових заяв на отримання 20% компенсації за встановлення приватних сонячних станцій. Загальна вартість компенсації – близько 700 тис. грн.

Так як напрями обласної енергопрограми – компенсація за сонячні станції та «теплі» кредити – користуються популярністю серед жителів Житомирщини, ОДА готує документи для внесення питання щодо виділення додаткових 2,5 млн грн на розгляд чергової сесії обласної ради.

Загалом на реалізацію програми у 2018 році вже виділено 5 млн грн на відшкодування коштів населенню за впровадження альтернативних джерел енергії та «теплих» кредитів. Компенсацію за обласною програмою отримали 75 власників сонячних станцій області на суму понад 2,5 млн грн.

Загалом на Житомирщини працює 102 приватні сонячні електростанції загальною потужністю – 1,68 МВт. Власники цих станцій вже отримують кошти за «зеленим» тарифом, продаючи державі енергію сонця. Ще 30 електростанцій в області на стадії будівництва.

З детальними умовами встановлення сонячних станцій читайте ТУТ.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Житомирщина повністю ...
Наступна новина: Житомирщина: в області ...

КОМЕНТАРІ