"Кулерова Funky Company": Як вибрати кулер для води?

16.09.18 20:15 0 990

Піклуючись про своє здоров'я, ми завжди прагнемо до чогось більш корисного, це стосується як способу життя в цілому, так і якихось окремих моментів. Звичайно ж, не можна залишати без уваги такий важливий для кожного момент, як питна вода. З огляду на стан нашої екології, неочищену воду з-під крана пити категорично не рекомендовано. Тому, якщо для Вас актуальне питання придбання кулера для води. А як його правильно вибрати нам розповість співробітник інтернет-магазину "Кулерова Funky Company".

Форма

За формою подібне обладнання може бути настільним або підлоговим - їх технічні характеристики можуть бути однаковими, єдина відмінність стосується зовнішнього вигляду і зручності використання. Настільні кулера трохи дешевші, але для того щоб їх встановити, необхідно відповідне місце. Підлоговий кулер легко встановити в будь-якому місці приміщення і при необхідності пересунути.

Тип охолодження

Другий важливий момент, який необхідно враховувати при виборі подібного обладнання, це тип охолодження:

  1. Електронний. Такий кулер охолоджує воду за допомогою електронного модуля (елемент Пельтьє), максимальна температура охлаждення води може опускатися до 10-15 градусів, продуктивність холодної води у електронного охолодження 0,5-1 літр на годину, в залежності від моделі. Фахівці рекомендують встановлювати такий агрегат в квартирах або маленьких офісів для користування не більше, ніж 3-4 чоловік. В основі роботи такого приладу - вентилятор, тому не слід встановлювати кулер для води в погано провітрюваних або запорошених приміщень, щоб не засмітити вентилятор, що може привести до поломки механізму;
  2. Компресорний. Такі кулери працюють за принципом холодильника і мають вигідні переваги. Отже, охолодження може відбуватися або швидше, або повільніше, залежно від потреби користувача. Таке обладнання не залежить від температури приміщення, тому можна говорити надзвичайно надійності. Температура такого охолодження досягає 5-10 градусів води. Продуктивність 2 літри на годину. Якщо ви плануєте ставити кулер в офісі, вдома або там де буде їм користуватись більш 4-х чоловік, то звичайно компресорне охолодження це те що вам потрібно. Електронне охолодження просто не впорається виробляти холодну воду на таку кількість людей.

Функціонал

Зверніть увагу, сучасні моделі маю не тільки стильний дизайн, але і більш широкий функціонал. Тепер Ви можете не тільки охолоджувати воду за допомогою подібного устаткування, але і нагрівати. Це дуже зручно і практично, особливо в офісних приміщення, коли на кип'ятіння чайника просто немає часу, а співробітників багато, ось і утворюються «ранкові пробки за кавою».

Так само в нижню частину підлогового кулера може бути вбудований шафка для зберігання чаю, кави, посуду або холодильник температурою 6-9 градусів. На деякі моделі встановлений захист від дітей на кран гарячої води - це спеціальний фіксатор для блокування клавіші (крана) гарячої води.

Ще є підлогові кулери для води з трьома кранами подачі води: холодна / гаряча / кімнатна. При необхідності або бажанні заховати бутель води або важко піднімати бутель на верх для того що б вставити в кулер є і для таких людей варіанти підлогових кулерів з нижньої завантаженням бутля. Спеціальна зігнута, регульована по довжині огорожі трубка дозволяє виробляти забір води з бутля без залишку. Закачування води в систему кулера відбувається за допомогою водної помпи.

Види краників

У кулерів води є 3 основних видів краників:

  • Натиск кухлем (важіль знизу) - один з популярних і ходових видів Кранко. Однією рукою тримаючи чешку і натискаючи на краник вода тече і заповнює чашку, що робить цей тип кранів більш зручним практичним;
  • Натиск рукою (важіль зверху) - один з перших видів краником у кулерів для води і вважається класикою, тут вже потрібно задіяти обидві руки для набору води в чашку, але при цьому чаша не контактує з краником, що робить цей тип кранів більш безпечним і гігієнічним;
  • Натиск кнопками. Даний варіант один із сучасних типів краників і часто їх використовують в дорогих моделях кольорів, для заповнення чашки водою необхідно натиснути на копку і тримати її до тих пір поки не наберете потрібну кількість води, що робить цей тип кранів більш симпатичним і сучасним.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 60)
Попередня новина: Квартиры на Теремках в ...
Наступна новина: Як правильно вибрати та ...

КОМЕНТАРІ