Чому легалізовувати бізнес це вигідно і надійно,говорили під час круглого столу на Тернопільщині

Чому легалізовувати бізнес це вигідно і надійно,говорили під час круглого столу на Тернопільщині

18.09.18 09:24 0 246
Як «викорінити» нелегальний бізнес та зробити його непривабливим і непопулярним, а також, що потрібно для того, щоб легальний бізнес почувався комфортно, говорили під час круглого столу в облдержадміністрації «Дотримання законності у сфері здійснення політики з питань державного нагляду (контролю) та позиція ДРС в частині реалізації рішень Уряду щодо заходів, спрямованих на детінізацію відносин у галузі зайнятості населення».

Відбувся круглий стіл за участі голови Державної регуляторної служби в Україні Ксенії Ляпіної, голови ОДА Степана Барни, заступника голови ОДА Ігоря Вонса, представників підприємницької діяльності тощо.

«Цим заходом ми хочемо залучити підприємців до активної боротьби за свої права, хочемо нагадати повноваження державної регуляторної служби. Одне із завдань державної регуляторної політики стежити за тим, чи не має тиску на бізнес. Адже часто буває, що контролюючі органи перевіряють саме легальний бізнес, який працює, платить податки, тоді як нелегальний працює в тіні і отримує прибутки. Тому завдання держави зробити так, щоб вивести бізнес з тіні і щоб легалізовувати бізнес ставало все більш вигідно і надійно», – підкреслила Ксенія Ляпіна.

«Ми хочемо заздалегідь попередити будь-які порушення, – додала вона, – та допомогти врегулювати цей процес так, щоб він насправді допоміг реальним підприємцям, щоб вони відчули, що конкурентне поле однакове для всіх».

Водночас, як наголосив очільник області Степан Барна, кроки, які вживаються Урядом України на чолі з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, а також ті заходи, які здійснюються в законодавчій площині в питаннях дерегуляції, дають свій результат.

«Жоден підприємець, який чесно працює у Тернопільській області, платить податки, піднімає середню заробітну плату, не має жодних проблем у своїй діяльності. Про це свідчать кілька критеріїв: кількість зареєстрованих юридичних осіб-підприємців (впродовж першого півріччя цього року їх 346, – ред.) та 2 781 тис. фізичних осіб-підприємців. А найважливіший для мене критерій – це те, що створено понад 5 200 робочих місць, що й говорить про бажання бізнесу працювати», – акцентував Степан Барна.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ