За право оренди землі переможці торгів сплатили до місцевих бюджетів Тернопілля майже 6 млн грн

За право оренди землі переможці торгів сплатили до місцевих бюджетів Тернопілля майже 6 млн грн

20.09.18 10:14 0 217
Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області підготовлено та проведено 43 земельних аукціонів з продажу права оренди. На торги були виставлені права оренди 210 земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів. Їхня загальна площа становила понад 2 тис. га. Стартовий розмір орендної плати по цих земельних ділянках – 2,82 млн грн.

Упродовж 8 місяців 2018 року аграрії Тернопільщини придбали права оренди на 131 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1,4 тис.га

В процесі проведення торгів скасовано результати по 6 земельних ділянках у зв'язку з несплатою переможцем в установлений строк належної суми за придбаний лот, як того вимагає п.6 ст.138 Земельного кодексу України. Визнано торги на 73 земельні ділянки такими, що не відбулися у зв'язку з наявністю лише одного учасника або відсутності учасників торгів.

За результатами реалізації права оренди на конкурентних засадах місцеві бюджети сільських рад, на території яких продавалось таке право, поповнились коштами від сплати річної оренди на 5,9 млн. грн. Розмір орендної плати в результаті торгів зріс у 2 рази від стартової ціни.

Середній розмір орендної плати у Тернопільській області, на передані в оренду у 2018 році землі, склав 4,25 тис. грн/га.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Обласний туристичний ...

КОМЕНТАРІ