Житомирщина має претендента на Олімпіаду у вільній боротьбі

Житомирщина має претендента на Олімпіаду у вільній боротьбі

21.09.18 10:51 0 116
На Житомирщині триває активна робота з підготовки спортсменів до Олімпійських ігор. На перспективи є у спортсмена з вільної боротьби.

Розвиток цього виду спорту обговорили вчора, 20 вересня, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич з президентом Асоціації спортивної боротьби України Олегом Кравченком, головним тренером збірної команди України з вільної боротьби серед чоловіків Русланом Савлоховим та президентом Асоціації спортивної боротьби Житомирської області Бісланом Гелагаєвим.

— «Працюватимемо, щоб учасники Олімпіади на Житомирщині були. У вільній боротьбі у нас є один претендент. 17 вересня на міжнародному турнірі з вільної боротьби у Білорусі наш спортсмен Василь Шуптар виборов перше місце. Саме у ньому бачимо майбутнього олімпійця», – зазначив Ігор Гундич.

Керівник області наголосив, що і у минулому році, і у цьому році підтримка спорту дійсно на високому рівні. Крім того, з вересня почалося навчання на спортивному відділенні у ліцеї для обдарованих дітей, у тому числі, і на напрямку боротьби.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Сергій Надал: "Жодна ...

КОМЕНТАРІ