В Житомирській області на дорозі Дениші-Михайлівка влаштували асфальтобетонне покриття.

В Житомирській області на дорозі Дениші-Михайлівка влаштували асфальтобетонне покриття.

23.09.18 12:04 0 190
На автомобільній дорозі Дениші-Михайлівка, яка знаходиться на балансі облдержадміністрації, завершили влаштування 2 шарів асфальтобенного покриття. Наразі укріплюють узбіччя, після чого наноситимуть розмітку.

Як проходить поточний середній ремонт на ділянці дороги у Житомирському районі, перевірив заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький 21 вересня.

— «На ділянці Дениші-Михайлівка вже завершили влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону. Середня товщина покриття – 14 см, що відповідає вимогам проекту. Наразі працівники укріплюють узбіччя, після чого приступлять до влаштування розмітки. Для того, аби перевірити якість дорожніх робіт, відразу після завершення ремонту ми проведемо незалежну експертизу», – прокоментував Олексій Ясюнецький.

Також заступник голови ОДА додав, що відповідно до критеріїв ОДА гарантійний строк експлуатації дороги після поточного середнього ремонту має бути як мінімум 5 років.

Відповідно до проекту роботи виконуються в рамках поточного середнього ремонту на ділянці дороги Дениші-Михайлівка протяжністю 1,380 км. Також до с. Михайлівка планують влаштувати піщанощебеневу суміш, після чого вся дорога матиме належний експлуатаційний стан.

Виконавцем робіт є підрядник «ШБУ 19». Загальна вартість робіт складає близько 7,1 млн грн.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Вулиця у центральній ...
Наступна новина: На Тернопіллі питання з ...

КОМЕНТАРІ