Тернопільщина підвищує конкурентоспроможність регіону завдяки польсько-українській співпраці

Тернопільщина підвищує конкурентоспроможність регіону завдяки польсько-українській співпраці

27.09.18 12:02 0 183
В рамках проекту «Зростання конкурентоспроможності регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва» у польській Агенції з розвитку підприємництва (PARP) триває спеціалізоване навчання для представників бізнесу та органів місцевого самоврядування. До обміну досвідом з української сторони долучився також заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Ігор Вонс.

Фахівці Агенції ознайомили учасників проекту зі своєю діяльністю, а також поділилися досвідом впровадження кластерної моделі, особливостями її функціонування та координації у рамках тематичного блоку «Кластери. Науково-технологічні парки».

Окрім зустрічей, учасники проекту мали нагоду ознайомитися з діяльністю Плоцького індустріально-технологічного парку (PPPT) та поспілкуватися з очільником компанії PACHEMTECH Романом Кемпінскім і безпосередньо з керівництвом самого парку.

Додамо, що парк розташований на 120 гектарах і заснований містом Плоцьк та потужною нафтопереробною компанією ORLEN. Саме вони визначають політику і напрямки розвитку парку.

Завдяки такій діяльності уже вдалося залучити більше 10 компаній, які зараз успішно функціонують, створюють нові робочі місця та сплачують податки до місцевого бюджету.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: ООО Рехау в Украине - ...

КОМЕНТАРІ