Переваги гідравлічних візків

Переваги гідравлічних візків

28.09.18 22:59 0 1011

В процесі проведення робіт з навантаження і розвантаження вантажів повсюдно використовуються візки гідравлічного типу. Вони являють собою головний вид техніки, яка використовується на складах для того, щоб перевозити вантажі на короткі відстані.

Такі візки здатні піднімати вила на висоту до двох метрів. Найбільшою популярністю користуються ті моделі, у яких довжина вил становить 1150 міліметрів. Додамо, що гідравлічні візки часто називають РОКЛами. Їх вантажопідйомність буває різна. Цей показник може коливатися від 1500 до 2500 кілограм. Все залежить від призначення техніки. Також таке обладнання володіє ще деякими перевагами.

Давайте розглянемо їх більш детально, а розповість нам про них співробітник компанії "ВІЗОК": https://vizok.net.ua/category/telezhka-gidravlicheskaja-ruchnaja-vzok-gdravlchnij-ruchnij-rokla-rohlja, в якій безпосередньо можна купити рокли в Києві.

Переваги гідравлічних візків:

 • Вони оснащені гідравлічною системою з високим рівнем надійності.
 • Мають малу вагу.
 • Ергономічний дизайн.
 • Візки оснащуються вилами різного розміру. Це дає можливість розвантажувати піддони різних видів і товар, що не палетизований.
 • Устаткування також часто оснащують додатковими функціями. Останні значно спрощують робочий процес і скорочують час його проведення.
 • У гідравлічних візків конструкція має підвищені показники міцності.

Про принципі дії

Що стосується принципу дії рокл, то він гранично простий. Головний елемент пристрою - це, звичайно, гідравліка. Вона приводиться в роботу спеціальним насосом. Ним оператор нагнітає в систему повітря. Робочий елемент розміщується на мобільній підставці. Управляється вона за допомогою поворотної рукоятки, яка називається плунжер. Піддон захоплюється особливими вилами. Вони приєднані до гідравлічного вузла консольним важелем кутового типу. Велика частина устаткування дозволяє захоплювати вантаж в обох напрямках, як в поперечному, так і в поздовжньому.

Будь-яке обладнання гідравлічного типу має основний набір інструментів. Однак деякі моделі можуть мати і додаткові функції. Наприклад, коли потрібно перевезти поклажу, що має нестандартні габарити, то можна виставити відстань між вилами під її розміри.

Про основні параметри

Щоб правильно вибрати візок гідравлічного типу, необхідно знати про такі параметри, як:

 1. Вантажопідйомність. Вона залежить від того, яку вагу має вантаж, який буде перевозитися.
 2. Довжина вил. Вона визначається за габаритами транспортується поклажі.
 3. На яку відстань буде проводитися транспортування вантажу. Тут враховується планування складського приміщення.
 4. Обсяг товаропотоку.
 5. Якість поверхні підлоги.

Відзначимо, що останній параметр має велике значення, так як він впливає на те, який матеріал буде використовуватися для виробництва коліс. Їх шини бувають, як гумовими, так і поліуретановими. Що стосується корпусу коліс, то він може бути виготовлений з наступних матеріалів:

 • Сталь, покрита лакофарбовими складами.
 • Оцинкована сталь.
 • Нержавіюча сталь.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 63)
Попередня новина: Скляні перегородки: ...
Наступна новина: Як правильно вибрати меблі ...

КОМЕНТАРІ