В Житомирській області понад 50 дітей з батьками приїхали на обласне свято до Дня усиновлення. Фото

В Житомирській області понад 50 дітей з батьками приїхали на обласне свято до Дня усиновлення. Фото

30.09.18 13:53 0 110
28 вересня 2018 року, відбулося обласне свято для усиновлених дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих в сімейні форми виховання. Дітям вручили солодкі подарунки, батьків нагородили грамотами та подяками та влаштували екскурсію до контактного зоопарку.

На обласне свято до Житомира завітали понад 50 дітей з батьками. На офіційні частині заходу батькам вручили грамоти облдержадміністрації та подяку служби у справах дітей ОДА, а дітлахам подарували солодощі.

Т.в.о. начальника служби у справах дітей Наталія Пилипчук подякувала усім батькам за їх добрі справи, за те, що вони займаються вихованням дітей.

«Щиро дякую всім тим, хто дозволяє дитині отримати батьківську та материнську любов, впевненість у своєму майбутньому», - наголошує Наталія Пилипчук.

Для дітей підготували особливий сюрприз цього дня – відвідування контактного зоопарку в обласному центрі. Там для дітлахів провели екскурсію працівники закладу, розказали про тваринок, а далі дали можливість погодувати їх та навіть погладити.

Усі діти із захопленням розглядали звірят. Старші відмічали, що їх найбільше зацікавили ігуана та великі черепахи. А от малеча розгубилася при виборі своїх фаворитів серед тварин.

«Мені сподобалися єноти, кролики… і всі», - сказав 7-річний Сашко.

Нагадаємо, що до Дня усиновлення в усіх районах області одночасно відбулася Всеукраїнська акція-флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди».

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Що потрібно знати про ...
Наступна новина: В Житомирській області 5 ...

КОМЕНТАРІ