В Житомирській області ігор Гундич відвідав родину,яка скористалася обласною програмою і отримала безкоштовно доїльний апарат

В Житомирській області ігор Гундич відвідав родину,яка скористалася обласною програмою і отримала безкоштовно доїльний апарат

30.09.18 12:20 0 102
590 господарів на Житомирщині, які мають 3 і більше корів, отримали підтримку – доїльні апарати (у вигляді компенсації з обласного бюджету вартості доїльної установки).

Програма компенсації вартості доїльних апаратів діє на Житомирщині з 2017 року і користується великою популярністю серед населення – ще понад 200 осіб бажають нею скористатися.

Як діє програма практично, чи потрібна надалі – про це спілкувався голова ОДА Ігор Гундич із людьми, які нею скористалися, під час робочої поїздки до Любарського району.

— «Для того, аби в селах не відмовлялися від господарства, яке важко утримувати і яке займає багато часу, у минулому році ми започаткували програму компенсації вартості доїльних апаратів для тих, хто утримує 3 і більше корів. Ця програма стала однією з найпопулярніших на Житомирщині, і зокрема у Любарському районі. Нині вже 590 господарів скористалися програмою та отримали доїльні апарати», – сказав Ігор Гундич.

Галина Мельник – одна із господинь, які отримали доїльний апарат безкоштовно, адже утримує 4 корови.

Жінка розповідає, що раніше витрачала дуже багато часу і зусиль, аби видоїти їх. Тепер же цей процес займає лічені хвилини, а встановлює обладнання чоловік.

— «Вкінці серпня я подала документи до облдержадміністрації і на початку вересня отримала гроші. Раніше я сама доїла, а зараз всі допомагають – чоловік і діти можуть підключати апарат. Це дуже легко і зручно», – розповідає Галина Мельник.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ