Степан Барна: Ветеранський рух області сприяє своїми діями розвитку держави

Степан Барна: Ветеранський рух області сприяє своїми діями розвитку держави

03.10.18 10:53 0 321
Представники ветеранських організацій області продовжують розвивати ветеранський рух краю й піднімати нагальні та актуальні питання, що стосуються підтримки учасників бойових дій, підтримки армії, медичного та соціального захисту ветеранів тощо. 1 жовтня, про це та інше говорили під час круглого столу з очільниками області Степаном Барною та Віктором Овчаруком.

Зустріч відбулася з нагоди Дня ветерана, який традиційно відзначають у перший день жовтня. Такі зустрічі є регулярними, а це ще й стало приємною нагодою, щоб відзначити представників ветеранських організацій за їхній вклад у суспільно-політичне життя нашої держави та області зокрема. Власне, ветеранів нагородили відзнаками Президента України за гуманітарну допомогу в антитерористичній операції, за особистий внесок у громадянське життя суспільства, допомогу українському війську, активну волонтерську діяльність. Від себе як від голови облдержадміністрації Степан Барна вручив подяки та іменні годинники. Подяки й іменні годинники отримали ветерани й від голови обласної ради Віктора Овчарука.

«Дякую вам за підтримку ветеранського руху, за підтримку людей і держави, – звернувся до представників ветеранських організацій Степан Барна. – Ваш вклад у розвиток української армії є вагомим і це неможливо не оцінити. Саме такі кроки наших громадських діячів дозволяють нам зберегти країну. Дякую усім, хто надихає, виховує, підтримує армію, підтримує розбудову територіальної оборони і розвиток нашої країни!».

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1436682459768668

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Женские пижамные наборы: ...
Наступна новина: Ще 7 родин Житомирщини ...

КОМЕНТАРІ