Чернігів: Владислав Атрошенко привітав учительську громаду з Днем працівників освіти

Чернігів: Владислав Атрошенко привітав учительську громаду з Днем працівників освіти

05.10.18 15:33 0 364
Урочисті заходи до Дня працівників освіти пройшли у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка. На святковий концерт запрошені керівники області та міста, директори та представники педагогічних колективів закладів загальної середньої та дошкільної освіти, їхні друзі та рідні.

Зі сцени звучали теплі слова привітання, побажання натхнення, творчих здобутків, талановитих учнів.

— — - У Чернігові працюють 37 закладів загальної середньої освіти та 53 - дошкільної освіти. Натхненно, віддаючи усю душу, своє серце та знання, працюють і виховують підростаюче покоління 3700 педагогів. Дві третини педагогів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». А 7 вчителів - звання Заслуженого вчителя України. Всього ж у сфері освіти міста працює майже 7000 містян. У перші класи цього року прийшло на 190 дітей більше, ніж минулого. Загалом у 108-и перших класах навчається 3215 дітей. Я вважаю, що це ціле суспільство всередині нашої Чернігівської громади. Ваша праця, можливо, іноді й недооцінена, але вона дуже потрібна. Завдяки їй ми маємо шанс створити найпотужнішу країну. Для цього нам потрібно тільки об'єднатися, - сказав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

*/blockquote

З нагоди професійного свята міський голова кращим вчителям вручив відзнаки Чернігівської міської ради. Свої нагороди також отримали переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

На присутніх учасників свята очікував святковий концерт за участю чернігівських виконавців.

Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання молодого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти нагороджені:

* Йовенко Алла Миколаївна, методист науково-методичного центру управління освіти Чернігівської міської ради;

* Поклад Людмила Петрівна, завідувач Чернігівського дошкільного навчального закладу № 76 "Золота рибка" Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Подяка Чернігівського міського голови оголошена:

* Травкіній Людмилі Петрівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Чернігівської загальноосвітньої школи І ступеня № 25 Чернігівської міської ради Чернігівської області;

* Лемешовець Анні Володимирівні, учителю фізики та інформатики спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов;

* Носко Анастасії Володимирівні, вихователю-методисту Чернігівського дошкільного навчального закладу № 27 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ