«Це перший наш мистецький проект, головна ідея якого полягає у тому, аби впродовж двох наступних місяців відшукати приховані таланти в усіх без винятку районів Тернопільщини. Нарешті сонце встане для усіх наших обдарованих особистостей, які до цього не мали змоги себе реалізувати», — підкреслив очільник області.
Нагадаємо, захід відбувається на підтримку державних ініціатив Президента України Петра Порошенка. Один з його організаторів та ідейних наставників — Андрій Підлужний, талановитий співак, лідер гурту «Нічлава», а також позаштатний радник голови Тернопільської ОДА з питань культури.
«Це також хороша нагода заявити про себе й маловідомим альтернативним музичним гуртам і в той же час популяризувати українські народні танці та пісні — основу нашої нації», — зазначив Андрій Підлужний.
Завтра, 7 жовтня «Вставай Сонце» завітає до Козови.
Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1442849549151959
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Тернопіллі у Ланівцях ...
Наступна новина: Шість громад Тернопільщини ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей