Види чохлів для iPad: Популярні моделі

Види чохлів для iPad: Популярні моделі

10.10.18 00:34 0 1225

Якщо говорити про захисні засоби, за допомогою яких потрібно вберегти новий планшет від псування або випадкових падінь, то на думку спадають чохли. Звичайно. Це самий надійний спосіб забезпечити довге життя вашому гаджету. До речі, придбати їх за доступною ціною можна в інтернет-магазині chekhol.com.ua/chehli-dlya-ipad-2017-a-1822.

Існує безліч видів чохлів для сучасних гаджетів, але максимальну увагу прикуто до трьох з них:


  • книжка;

  • пластикові чохли;

  • мішечки.

Чохол-книжка

Книжка вважається класикою. Її застосовують для всіх моделей. Тепер це хороший захист з показниками високої функціональності. Цей варіант спочатку надали виробники Apple для свого iPad. Це було кілька років тому, а сама модель виготовлялася зі шкіри, але сьогодні можна використовувати різні матеріали.

Чохол-книжка є найбільш затребуваним і показав свої найкращі гідності. Він добре закриває всі сторони планшета, навіть бічні, тому ніяка небезпека йому не загрожує. При бажанні можна одним рухом руки зробити надійний чохол підставкою. Це зручно і для роботи, і для відпочинку під час перегляду, наприклад, кінофільмів.

Чи є якісь недоліки у такій моделі? По суті, їх немає. Але не можна не звернути уваги на громіздкість. За вагою «книжки» нелегкі. Вони важать всього в 3 рази менше самого планшета. Звичайно ж, і кнопки і всі порти доступні, при цьому безліч аксесуарів будуть вже несумісними з планшетом, але все ж, головна мета досягнута - гаджет повністю захищений.

Пластиковий захист

Пластиковий захист також добре себе зарекомендував. Такі чохли виготовляють в 2 варіантах: повний і половинчастий. У першому випадку вид не зовсім привабливий, виглядає громіздко. А при ударах пластик має властивість порушувати свою цілісність. У другому випадку представлені накладки з пластику, які захищають поверхню планшета ззаду, вона закриває металеву поверхню і сам гаджет від подряпин. При цьому екран залишається повністю відкритим. Саме тому захист повинен комбінуватися із застосуванням додаткових плівок, які наклеюють на екран. Краще доручити роботу фахівцям в сервісних центрах, оскільки зробити це самостійно досить складно.

Чохол у вигляді мішечка

Також зручний чохол у вигляді мішечка. Його ще називають носком або рукавом. Виконується він із різних м'яких матеріалів - від тканини до шкіри. Перед початком роботи гаджет доведеться вийняти, оскільки ніяких способів працювати по-іншому немає. При покупці потрібно простежити, щоб планшет не випадав, для цього повинні бути передбачені ручки, або зручні застібки.

У будь-якому випадку, що б не вибрав користувач, планшет буде добре захищений з будь-яким видом чохла.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 7)
Попередня новина: Владислав Атрошенко ...
Наступна новина: Обустройство дымохода: Что ...

КОМЕНТАРІ