В Житомирській області учні Хорошівського та Черняхівського районів взяли участь у змаганнях з військово-прикладного спорту

В Житомирській області учні Хорошівського та Черняхівського районів взяли участь у змаганнях з військово-прикладного спорту

12.10.18 13:13 0 94
Другий рік поспіль учні 10-11 класів Хорошівського та Черняхівського районів беруть участь у змаганнях із військово-прикладних видів спорту за перехідний кубок громадської організації «Спілка ветеранів «Патріот». З чотирьох команд перше місце поділили команди Хорошівського та Черняхівського районів.

Розповів про хід змагань голова ГО «Спілка ветеранів «Патріот» Ігор Сень:

— «Дуже приємно, що молодь не просто долучилася до змагань, але й з великим запалом та креативністю проходили всі завдання. Дякую всім, хто підтримав дійство та допоміг в організації. Вже незабаром наші переможці зможуть відвідати музей десантно-штурмових військ».

Перед початком змагань відбулися показові виступи військовослужбовців 199-го навчального центру десантно-штурмових військ.

Команди-переможці окрім кубку та поїздки до музею десантно-штурмових військ отримали солодощі та цінні подарунки від спонсорів.

Проходили змагання 11 жовтня, на стадіоні в смт. Іршанськ.

Нагадаємо, що юних вартових правопорядку Житомирщини навчали прийомам самооборони.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Чернігові проводиться ...

КОМЕНТАРІ