Житомирщина: ігор Гундич ініціюватиме збільшення коштів на популярні серед жителів області програми

Житомирщина: ігор Гундич ініціюватиме збільшення коштів на популярні серед жителів області програми

26.10.18 12:10 0 229
Про це голова ОДА Ігор Гундич наголосив під час прямого ефіру в програмі «Відкрита студія» на телеканалі «Союз-ТВ» 22 жовтня. Керівник області наголосив на важливості подальшої підтримки програм, котрі допомагають жителям Житомирщини розвивати свої господарства, отримувати пільгові кредити на власне житло та встановлення сонячних станцій.

На Житомирщині серед жителів все більше популярності набирають обласні програми, котрі надають пільгові кредити або ж частково повертають кошти, витрачені на розвиток власних домогосподарств. Мова йде про програму підтримки індивідуального будівництва житла на селі «Власний дім», а також про можливість отримати відшкодування закуплених установок індивідуального доїння. Багато жителів області зацікавилися і скористалися програмою на отримання компенсації за встановлення сонячних батарей та електростанцій.

«Я ініціюватиму перед депутатами обласної ради не зменшення коштів за цими обласними програмами, а навпаки збільшення фінансів», - сказав Ігор Гундич.

Так завдяки програмі «Власний дім» 34 родини Житомирщини отримають можливість придбати чи збудувати своє житло у 2018 році. В області вже працює 102 сонячні електростанції, на які власники отримали компенсацію у розмірі 50 тис. грн. Також на стадії будівництва 30 електростанцій.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі десять ...
Наступна новина: Аграрії Житомирщини вже ...

КОМЕНТАРІ