Меблі для спальні: Як правильно вибрати?

Меблі для спальні: Як правильно вибрати?

26.10.18 15:08 0 491

Міцний, здоровий сон - це основа гарного настрою і працездатності людини. Тому, спальня, по праву, вважається одним з головних місць в будинку. Незважаючи на те, що багато людей проводять в даній кімнаті, в основному, тільки ніч, вона повинна бути максимально комфортною. Театр починається з вішалки, а спальня з меблів, точніше з ліжка. Саме воно є головним акцентом. До речі, якщо ви з Південної Пальміри та вирішили змінити даний аксесуар, тоді вам варто переглянути каталог одеських меблiв.

Існує безліч моделей ліжок, але кращим - буде тільки те, на якому Вам дійсно зручно.

Основні матеріали:

  • ДСП;
  • дерево;
  • метал.

Перший, найоптимальніший, завдяки співвідношенню ціни і якості; другий, найбільш екологічний, а третій - найміцніший.

Вибір ліжка - це питання індивідуальне, комусь подобається витончений дизайн металевих товарів, а комусь - запах лісу і теплі відтінки деревини. Тому, при покупці ліжка можна відштовхуватися від:

  • цінової категорії;
  • поєднання вироби з іншими меблями в кімнаті;
  • смакових уподобань.

Решта меблевих товарів можуть бути абсолютно різними. Найчастіше, в спальні ставиться шафа. Її габарити та конструкція залежать, в першу чергу, від площі приміщення. Для малогабаритних квартир, може використовувати шафа-ліжко, яка поєднує в собі відразу 2 необхідних функції, але при цьому, дозволяє заощадити місце. Альтернативою шафі може стати комод для постільної білизни або інших речей.

Третім по значущості виробом, вважається тумбочка. Вона грає роль підставки для лампи або книг. Крім того, це місце для зберігання дрібних речей. Для жіночої спальні, незамінним предметом стане трюмо. Велике красиве дзеркало, перед яким зручно збиратися, і Ваш особистий простір для косметики та інших дрібниць.

Якщо Ви не знаєте, як правильно вибрати меблі для спальні, почніть з того, без чого не можна обійтися. Придбайте ліжко, і потім, відштовхуйтесь від простору, що залишився і функцій, які повинні виконувати вироби. З перерахованих вище варіантів, можна підібрати різні комбінації та зробити кімнату дійсно зручною.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 69)

КОМЕНТАРІ