На Тернопіллі близько 60 діток з особливими освітніми потребами навчатимуться у Бучацькому ІРЦ

На Тернопіллі близько 60 діток з особливими освітніми потребами навчатимуться у Бучацькому ІРЦ

27.10.18 09:47 0 367
Доступні та комфортні умови для навчання учнів з особливими освітніми потребами відтепер забезпечені у Бучацькому районному інклюзивно-ресурсному центрі. Це вже шостий заклад, який відкрили в області завдяки проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

За словами голови Тернопільської ОДА Степана Барни, завдяки державній політиці в області протягом кількох місяців спрямовано щонайменше 6 млн. грн. на реалізацію програм підтримки дітей з особливими потребами, зокрема і на облаштування спеціальних класів.

«Завдяки меморандуму про долучення області до проекту Фонду Порошенка Тернопільщина вперше за багато років підняла не лише глобально проблему навчання дітей з особливими освітніми потребами, а й робить конкретні кроки у цьому напрямку. Лише в Тернопільській області проживають близько 13 тисяч дітей, які потребують особливої опіки», - наголосив очільник області під час відкриття ІРЦ.

Розташувався центр у приміщенні Бучацької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. У ньому фахівці надаватимуть комплексну психолого-педагогічну допомогу та проводитимуть корекційно-розвиткові заняття з дітками із Бучача, Трибухівців і Золотого Потоку. Уже є 58 заявок на навчання.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ