Степан Барна під час ознайомлення з потужностями заводу «Галіція Дистилері»: Приємно,що на Тернопільщині розвивається харчова промисловість

Степан Барна під час ознайомлення з потужностями заводу «Галіція Дистилері»: Приємно,що на Тернопільщині розвивається харчова промисловість

27.10.18 08:00 0 244
Сучасні технології виробництва алкогольних напоїв та високі показники якості продукції – так можна охарактеризувати ПрАТ «Галіція Дистилері» - горілчаний завод, що у Бучачі. Підприємство є одним із лідерів виробництва алкогольних напоїв, продукція якого відома по всій Україні.

25 жовтня з потужностями підприємства ознайомився голова облдержадміністрації Степан Барна.

Як розповіла керівник ПрАТ «Галіція Дистилері» Валентина Рудоквас, на заводі виробляють горілку, вино, кальвадос та коньяк, якого є вісім видів. Найвідоміші торговельні марки – «Грінвіч», «Бучач» та «Renuage».

На заводі в Бучачі задіяно 100 працівників. Загалом Галіція Дистилері – це динамічне виробництво зі штатом більш, ніж 250 співробітників та головним офісом у Києві.

«Ми цінуємо людей, які розвивають власний бізнес, сплачують податки та створюють робочі місця. Бо це означає, що із розвитком підприємства, зростають податки до місцевих бюджетів. Ці податки відповідно уже можна спрямовувати на покращення соціально-економічного розвитку територій. Приємно також, що на Тернопільщині розвивається харчова та переробна промисловість, що дає змогу реалізовувати сировину, яка наявна в області. А це одночасно й вирішує питання із її збутом», – зазначив Степан Барна.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Лучшие сувениры,которые ...
Наступна новина: Федерація профспілок ...

КОМЕНТАРІ