9 підприємств Житомирщини долучились до виставки економічного потенціалу у м. Гомель

9 підприємств Житомирщини долучились до виставки економічного потенціалу у м. Гомель

27.10.18 08:38 0 222
У рамках I Форуму регіонів України та Білорусі проходить виставка економічного потенціалу країн, до якої долучилась і Житомирщина. 9 підприємств області презентують власну продукцію – кондитерські вироби, органічну продукцію, насіння льону та вироби з льону, прасувальні дошки тощо.

Стартував Форум 25 жовтня у м. Гомель та триватиме до кінця дня, 26 жовтня.

Участь у ньому беруть Президент України Петро Порошенко, Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

Мета Форуму – представити економічний потенціал регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Під час заходу проходить виставка економічного потенціалу регіонів двох країн. Житомирщину представляє 9 підприємств – ЗАТ «Житомирські ласощі», Житомирська торгово-промислова палата, ТОВ «Млин база», ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдман», ТОВ «Галерея льону», ІП «Євроголд Індестріз ЛТД», ФОП Рожик Наталія Станіславівна, ПСП «Зоря», ТОВ «Органік Мілк».

Також представники Житомирщини взяли участь у 7-у засіданні Білорусько-Консультативної ради ділового співробітництва, під час якого обговорили питання торгівельно-економічного співробітництва.

В рамках форуму підписані угоди та меморандуми про міжрегіональне співробітництво між обласними державними адміністраціями України та облвиконкомами Білорусі.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Відтепер у Чернігові є ...
Наступна новина: Україна та Білорусь ...

КОМЕНТАРІ