У Першому Форумі регіонів України та Білорусі беруть участь близько 100 українських компаній

У Першому Форумі регіонів України та Білорусі беруть участь близько 100 українських компаній

27.10.18 09:10 0 202
Білорусь є ключовим торговим партнером України – розвиток експортного та імпортного потенціалу, кооперації, транспортних потоків, міжнародних пунктів пропуску, співпраця в енергетичній, культурній і гуманітарній сферах. Але ми повинні окреслити стратегічні тренди подальшого співробітництва не тільки між країнами, а й нашими регіонами, які дозволять вийти на нові європейські ринки.

Про це на відкритті Першого Форуму регіонів України та Білорусі заявив 26 жовтня, Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

У Форумі, який проходить у м.Гомель, бере участь голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

— «Перший Форум регіонів України та Білорусі повинен показати, що не тільки наші країни є інвестиційними хабами. А й кожен наш регіон, який може залучати інвестиції і давати спільні прибутки двом країнам. на Форумі представники бізнесу з 17 регіонів України і близько 100 українських компаній, які вже підписали меморандуми про міжрегіональне співробітництво на сотні мільйонів. Для нас є дуже важливим показати Україну не тільки з точки зору економіки, а й продемонструвати потенціал туризму, культури і всього спільного, що об'єднує наші народи і наше співробітництво з Білоруссю», – зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем'єр-міністр зауважив, що у 2018 року Україна планує досягти 5,2% у товарообігу з Білоруссю. «У порівнянні з 4,6% у 2017році – це досить амбітні плани. Але потенціал набагато більший – 8 млрд доларів, який ми плануємо досягти не тільки за рахунок експорту і імпорту, а в першу чергу за рахунок розвитку виробничої кооперації, яка дозволить створити нові спільні продукти з Білоруссю й просувати їх на європейські ринки. А це зовсім інші прибутки, обсяг експорту і рівень співробітництва», – наголосив Зубко.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Чернігові з 2019 року ...

КОМЕНТАРІ