Степан Барна під час відкриття лабораторії для електромонтажників в Бучачі: Щоб забезпечувати область кваліфікованими кадрами,вкладаємо кошти в профісвіту

Степан Барна під час відкриття лабораторії для електромонтажників в Бучачі: Щоб забезпечувати область кваліфікованими кадрами,вкладаємо кошти в профісвіту

29.10.18 10:45 0 226
Понад мільйон гривень з державного та обласного бюджетів спрямували на відкриття навчально-практичного центру в Бучацькому професійно-технічному училищі. Студенти, які здобувають фах «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», навчатимуться тепер у нових та сучасних класах, з професійним обладнанням та в комфортних умовах. Участь у відкритті центру взяло керівництво області та району.

За словами голови ОДА Степана Барни, основна мета навчально-практичних центрів – готувати випускників професійно-технічних училищ, які будуть конкурентоздатні на ринку праці Тернопільської області та України.

«Наше завдання – вчити дітей працювати із сучасним обладнанням вже на етапі навчального процесу. Бо ми потрапляємо у певний дисонанс, коли, наприклад, трактористів навчають на техніці 60-70-их років, а після закінчення їм доводилося пересідати в сучасні John Deere. Саме тому, ми змушені рухатися в ногу з часом», – наголосив Степан Барна.

« немає жодного підприємства в області, – продовжив він, – котре би сказало, що повністю забезпечене професійними кадрами. Тож, основне завдання, яке ми ставимо перед десятитисячним колективом професійно-технічної освіти, – це забезпечити область кваліфікованими робітниками».

Водночас, Степан Барна підкреслив, що відкриття сучасної лабораторії електриків та електромонтажників – це також вимога часу. Адже на Тернопільщині відкриваються сучасні підприємства з виробництва електрообладнання для автомобілів. Крім того, наша область є лідером по встановленню індивідуальних сонячних батарей на домогосподарствах.

У свою чергу голова обласної ради Віктор Овчарук також погодився, що потрібно рухатися в ногу з часом та забезпечувати кваліфікованими працівниками наші підприємства, а не розвивати економіки інших країн.

Додамо, це вже 4-ий навчально-практичний центр в закладах профтехосвіти області. На їх відкриття спрямували майже 20 млн. грн. І це серйозні центри, котрі дають можливість готувати швей та кравців (м. Кременець), сантехніків (смт Заводське Чортківського р-ну), мулярів, штукатурів, малярів (м. Тернопіль), електриків та електромонтажників (м Бучач).

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі голова ОДА ...
Наступна новина: Як вибрати турагентство і ...

КОМЕНТАРІ