Як вибрати турагентство і туроператора?

Як вибрати турагентство і туроператора?

29.10.18 11:02 0 533

За веселим і безтурботним словом «відпочинок» ховаються колосальні зусилля туристичних компаній та операторів. Якщо ви вирішили цікаво, незабутньо і незвично провести відпустку, будьте готові до нових відкриттів. Щоб отримати від подорожі тільки приємні враження, головне завдання - правильно вибрати туроператора, в завдання якого входить бронювання авіаквитків, надання номерів в готелі, підбір екскурсійної програми та багато інших важливих пунктів. А як це правильно зробити нам розповість співробітник турфірми в Харкові «Улет»: http://ulet-travel.com/.

Стабільність або новизна?

Якщо ви шанувальник стабільності у всьому, навіть коли справа стосується відпочинку, то вибрати хорошого туроператора зовсім не складно. Для тих, хто жадає далеких мандрівок і незвичайних вражень, до вибору турфірми варто підійти більш ретельно, щоб не зіпсувати собі враження від запланованого відпочинку. Отже, що потрібно знати, вибираючи туроператора?

Не всі знають, що турагентство і туроператор - це не одне і те ж:

  • Туроператорами називають організації, які займаються прокладанням туристичних маршрутів, орендують недорогі готелі, займаються підбором транспорту й іншими послугами, які полегшують життя відпочиваючим.
  • Туристичні агентства - це компанії-посередники між клієнтом і туроператором.

Більшість туристів-початківців вважають, що варто звертатися до туроператорам безпосередньо - це дозволить заощадити час і не переплатити за зайві послуги. Насправді, послуги турагентств необхідні з наступних причин:

  1. Багато великих турфірм не працюють безпосередньо з клієнтами, а вважають за краще реалізовувати послуги через мережу відомих турагентств.
  2. Більшість операторів спеціалізуються тільки на вузьких напрямках, наприклад, тури по Європі або Ізраїлю. У свою чергу, турагентства реалізують послуги різних операторів, тому можуть запропонувати подорожі на будь-який смак і бюджет.

Як вибрати турагентство?

  • При виборі туристичного агентства обов'язково уточніть наявність потрібних напрямків і турів, а також пропонований рівень комфорту.
  • Розпитайте у знайомих про їхній досвід поїздок, почитайте відгуки в Мережі.
  • Не менш важливу роль відіграє і вік фірми - чим старше компанія, тим більше причин їй довіряти.
  • І, нарешті, найголовніший критерій - це вартість поїздки. Якщо тури занадто дорогі або занадто дешеві - це повинно викликати у вас підозри.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 74)
Попередня новина: Степан Барна під час ...
Наступна новина: Житомирщина відправила ...

КОМЕНТАРІ