Чернігів: Програма «Pro бізнес»: відновлення доріг у місті є кроком наближення до європейських стандартів

Чернігів: Програма «Pro бізнес»: відновлення доріг у місті є кроком наближення до європейських стандартів

30.10.18 14:05 0 223
Про розвиток галузі автоперевезень, нестачу кадрів у сфері транспорту і про те, як чернігівські дороги можуть стати найкращими в Україні, йдеться у черговому випуску програми «Pro бізнес» телеканалу «Дитинець» від 27 жовтня. Такі телевізійні огляди, в яких, зокрема, розповідається про події, що направлені на розвиток підприємництва, готуються в рамках міської Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки.

Черговий випуск програми присвячений Дню автомобіліста і дорожника, що відзначається щороку в останню неділю жовтня. Це професійне свято стосується усіх, хто пов'язав своє життя з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, які зайняті автомобільним бізнесом.

Наразі в Чернігові працює близько 600 водіїв і кондукторів. І саме у цій сфері фіксується серйозна нестача кадрів, оскільки люди звільняються і їдуть у пошуках вищої заробітної плати до інших міст чи закордон. Тому, на думку заступника міського голови Олександра Ломако, найголовнішими задачами у сфері транспорту є підвищення заробітних плат та створення відповідних умов для праці.

Також важливими питаннями є оновлення міського громадського транспорту та ремонт доріг. За останні два-три роки відремонтовано дорожнє покриття на головних магістралях міста, капітально відремонтовані окремі ділянки та вулиці, відремонтована значна частина міждворових проїздів.

Перелік доріг, де проводитиметься ремонт, обирається виконавчими органами влади спільно з депутатами міської ради, а відповідна комісія розподіляє по адресах. При цьому дотримується баланс між центром міста, де перебуває більше автомобілів, жителів та гостей міста, та окраїною міста, де також проживає багато чернігівців. Перевагу мають також дороги, які у незадовільному стані. Крім відновлення доріг, акцент робиться на покращення інфраструктури: розмітка, освітлення і безпека водіїв та пішоходів.

Більше - у сюжеті «Pro бізнес» телеканалу "Дитинець".

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі процес ...
Наступна новина: На Тернопіллі степан Барна ...

КОМЕНТАРІ