Тернопілля: теребовля приймала обласний фестиваль «Вставай,Сонце»

Тернопілля: теребовля приймала обласний фестиваль «Вставай,Сонце»

30.10.18 11:14 0 291
Естафету проведення обласного патріотично-мистецького фестивалю «Вставай, Сонце» 28 жовтня переймала Теребовля. Впродовж трьох годин учасники фестивалю демонстрували cвої вміння і таланти у слові, пісні й танці. Окрім того, свою творчість глядачам презентували як гості з Тернополя, так і місцеві аматори. Родзинкою мистецького заходу стали виступи заслужених артистів України Андрія Підлужного та Володимира Трача. Дотепним, як завжди, був ведучий концертної програми народний артист України Гриць Драпак.

Не менш цікавим був військовий вишкіл, що пройшов у рамках фестивалю. Представники ГО «Ветерани патріотам» під керівництвом Романа Мельника (Мамонт) навчали азів військового мистецтва всіх охочих.

Серед іншого Андрій Підлужний та Володимир Трач презентували теребовлянцям й гостям свята нові кліпи. А фінальна пісня «Вставай, Сонце» вкотре зблизила й переконала, що разом ми — потужна сила талантів, здатних змінювати свою країну на краще.

Привітати учасників обласного фестивалю на Теребовлянщині мали честь заступник голови Тернопільської ОДА Світлана Беспоповцева, голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа та голова Теребовлянської районної ради Ігор Смільський. У своїх виступах вони наголосили, що наш край багатий талановитими людьми, які несуть у маси українське мистецтво. Можливо не всі вони досягли висот у галузі культури, не відомі у мистецьких колах, широкому загалу, але всією душею вболівають за рідний край, Батьківщину і передають свою любов у пісні, музиці, танці.

Нагадаємо, фестиваль «Вставай, Сонце» проводиться на підтримку державних ініціатив Президента України Петра Порошенка, за організації Тернопільської обласної державної адміністрації. Також одним із організаторів заходу та ідейним наставником є талановитий співак, лідер гурту «Нічлава», а також позаштатний радник голови Тернопільської ОДА з питань культури Андрій Підлужний. Фестиваль відбудеться у всіх без винятку районах області.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1470106203092960

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ