Іванна Климпуш-Цинцадзе поспілкувалася із студентами ЖДТУ на тему європейської інтеграції

Іванна Климпуш-Цинцадзе поспілкувалася із студентами ЖДТУ на тему європейської інтеграції

31.10.18 12:44 0 165
Можливості впливу на зміни у країни, небайдужість і відповідальність щодо будівництва європейської мрії та зміни, з якими пов'язаний процес європейської інтеграції – про це та інше говорила зі студентами Житомирського державного технологічного університету Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Зустріч проходила 30 жовтня, за участю заступника голови ОДА Ярослава Лагути.

Студенти мали змогу отримати відповідь на питання, які їх хвилюють, говорячи про процес європейської інтеграції. Студентів цікавило питання – що зміниться, коли Україна вступить до Європейського Союзу.

«Саме той шлях вступу до Європейського Союзу і змінюватиме наше життя щодня. Зміни будуть і в кожній конкретній галузі: починаючи від освіти і закінчуючи транспортом, безпекою харчових продуктів, охороною здоров'я та інше», – відповіла Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Після спілкування із студентами Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе ознайомилася із учбовим процесом в університеті.

«Дійсно, в університеті є всі умови для навчання та навіть більше. Університет реалізовує проекти за програмою «Erasmus+», має інноваційні технології та засоби для навчання. Я бажаю кожному студенту стати успішним, працювати в Україні, але щоб про вас знав увесь світ», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Майже 32 тис. родин ...
Наступна новина: На Тернопіллі майже півтора ...

КОМЕНТАРІ