На Житомирщині 176 жителів вже зробили щеплення проти грипу

На Житомирщині 176 жителів вже зробили щеплення проти грипу

31.10.18 13:27 0 277
В області для щеплення проти грипу потрібно замовляти вакцину в аптеках. Адже вакцинація є найбільш надійним методом боротьби з грипом, котрий зменшує ризик захворювання та перебіг хвороби, сприяє виробленню імунітету.

За інформацією Житомирського обласного лабораторного центру, в області проти грипу вже щеплено 176 жителів, з яких 18 дітей. Найбільш активними у цьому процесі є жителі Житомира, Бердичева, Новоград-Волинського, а також Любарського та Коростишівського районів.

За словами завідуючого відділу організації епідеміологічних досліджень обласного лабораторного центру Анатолія Головченка, станом на 29 жовтня в області щеплено проти грипу 158 дорослих та 18 дітей. Вакцини можна замовити та придбати в аптеках міст та районів.

В управлінні охорони здоров'я ОДА наголошують, що саме час робити щеплення проти грипу. Адже імунітет до захворювання виробляється в середньому на 6 місяців. Після вакцинації проти грипу ризик захворіти значно зменшується, а імунітет тримається весь епідемічний сезон – осінньо-зимовий період і початок весни.

Краще не допустити хворобу, аніж потім лікуватися, тому профілактика — кращий засіб проти грипу. В Україні наразі доступні для щеплення дві вакцини - «Ваксігрип Тетра» можна застосовувати для щеплення дітей віком від 3 років, а «Джісі Флю» — від 6 місяців.

Нагадаємо, що вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарю щеплень, тому вакцину можуть закуповувати за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадяни.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Creed Aventus: Аромат ...

КОМЕНТАРІ