На Тернопільщині обговорили переваги будівництва цементобетонних доріг

На Тернопільщині обговорили переваги будівництва цементобетонних доріг

01.11.18 10:10 0 406
Перспективи використання цементобетону для будівництва та утримання доріг місцевого значення обговорили 30 жовтня, під час круглого столу представники Асоціації виробників цементу України «Укрцемент», ДП «ДерждорНДІ», громадськості, об'єднаних територіальних громад та селищ області.

«В рамках децентралізації 123 тис. км. доріг в Україні передали обласним державним адміністраціям. В подальшому їх планують передати на утримання місцевим громадам. Більшість доріг в Україні з асфальту, що має імпортну складову – бітум, який щоразу дорожчає. Тому 60% вартості дороги з асфальту – це вартість бітуму», - зазначила керівник департаменту науково-технічної і юридичної інформації Асоціації «Укрцемент» Людмила Кріпка.

За її словами, будівництво дороги з цементу обходиться значно дешевше, ніж з асфальту. Також серед переваг довший експлуатаційний термін – близько 20 років, надійність і підтримка вітчизняних виробників.

«Всі цементні заводи, які входять до нашої Асоціації, готові надати безкоштовно цемент для будівництва 1 км дороги громаді, яка першою зголоситься на таке будівництво», - наголосила Людмила Кріпка.

За підсумками обговорення, представники громад можуть укласти меморандум про співпрацю, а також отримати безкоштовні консультації щодо будівництва і утримання цементобетонних доріг.

Додамо, на Тернопільщині дороги місцевого значення складають в межах 3,5 тис. км. ці дороги перебувають на балансі ОДА.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Інформація про місця ...
Наступна новина: 5 мільярдів гривень ...

КОМЕНТАРІ